BETED 1. Aile Danışmanlığı Eğitimi Programına Son 1 Ay

Mart’ın ilk yarısındaki kıştan kalma havalardan sonra nihayet sıcağa, kuşların cıvıltısına ve bunlarla birlikte biraz da olsa neşeye kavuştuk.

 

28 Nisan’da başlayacak olan 1. Aile Danışmanlığı Eğitimi Programı için son 1 ay kaldığını belirtir, halen kayıt yapmadıysanız kayıtlar için ÖN KAYIT sayfamıza bekleriz.

 

İyi haftasonları

BETED

3 Comments to “ BETED 1. Aile Danışmanlığı Eğitimi Programına Son 1 Ay”

  1. eskişehirde aile dnışmanlık egitim sertifika programı açmanızı talep ediyoruz eskişehirde bu ğüne kadar açılmadı sizler açarsanız seviniriz

  2. egitim ilanınızı internetten duyuru yapılırsa yeterli kontenjanı sağlayabilirsiniz eskişehir öğrenci şehri internet ilanınızı bekliyoruz

  3. Ayşe says :Cevapla

    Merhabalar ,ben sosyoloji 3. sınıf öğrencisiyim bende katılmayı çok istiyorum. Yıllardır eşimle problemim var.Öncelikle bu kursu kendi ailem için istiyordum ama şu an boşanma noktasına geldik kendim için geç bile olsa, çökmekte olan,sorunları olan ailelere yardımcı olmak adına bu kursa katılmayı çok istiyorum .Ben İsparta’daki eğitime katılmak istedim ücret çok olduğu için,belediyeye başvurdum geri ödemeli burs için malesef olmadı maddi imkanları yetersiz olanlara kolaylık sağlanırmı?teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.