ÇOCUK ve ERGENLERDE DANIŞMANLIK VE PSİKOTERÖPATİK YAKLAŞIMLAR SEMİNERİ

Ergenlik, bireyin farklı yaşam alanlarında “Ben kimim?” sorusuna yanıt aradığı, kimliğin şekillendiği dönemdir. Bu dönemde ergenin karşılaştığı stres faktörlerine karşı daha hassas olduğu da bilinmektedir. Sonuç olarak ruh sağlığı sorunlarının da arttığı bu kritik dönemde ergenliğin temel özelliklerine uyarlanmış ve etkin psikoterapi yaklaşımları hayati önem taşımaktadır.

Bu Seminerde hem eğitim kurumlarımızda Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetlerinde danışmanlık becerilerinin geliştirilmesi hem de daha profosyonel destek hizmeti verilen kurumlarda çalışan ruh sağlığı profosyonellerin terapötik becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.

Eğitmen: Dr. Kamile Can
Seminer Tarihi: 12 Şubat 2018
Saat: 18.30-21.30
Ücret: 50 TL

Kontenjan  30 kişi ile sınırlıdır.

Bilimsel Programda Yer Alacak Ana Konular
Yıkıcı Bozukluklar ,Dürtü Kontrol ve Davranım Bozuklukları
Psikoaktif  Madde Kullanımına Bağlı Ruhsal ve Davranışsal Bozukluklar
Cinsel Kimlik Bozuklukları

Katılımcılar: Psikiyatristler, Doktorlar, Psikologlar, Psikolojik Danışman ve RehberlikMezunları, Sosyal Hizmet Uzmanları, Psikiyatri Hemşireleri ve bu alanlarda lisans ve/veyayüksek lisans mezunları ve öğrencileridir. Katılımcılara, katılım belgesi verilecektir.

Kontenjan kısıtlı olduğu için Başvurularınız  kayıt formunu doldurup  seminer katılım ücretini yatırmanız koşulu ile kabul edilecektir.

Eğitim Yeri

BETED (Bireysel ve Evlilik Terapileri Derneği)
BETED EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.
Telefon: 0312 230 70 77- 0543 650 52 65
Eposta: trbeted@gmail.com
https://www.beted.org.tr/ – http://www.facebook.com/trbetad

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.